Powstał nowy system sterowania i monitoringu CMS do kontrolowania oświetlenia miast.

System obsługuje kompleksowo sterowanie inteligentnym oświetleniem miast i dróg oraz pełnym monitoringiem online wszystkich latarni. Wdrożenie tego sytemu powoduje oszczędności zużycia prądu elektrycznego do 35%. Współpraca z latarniami odbywa się drogą radiową oraz internetową. System współpracuje z "intelegentnymi" latarniami typu SCORPIO produkcji polskiej produkowanymi w zakładach MILOO Electronics.

Projektujemy, dostarczamy i uruchamiamy systemy sterowania oświetleniem w oparciu o sterowniki DALI oraz Lbus drogą przewodową oraz dostęp internetowy do administrowania systemami oświetlenia na drogach, ulicach, hotelach, sklepach, biurowcach, dworcach, parkingach itp.


Nasz dział techniczny zajmuje się również wdrażaniem, produkcją i uruchamianiem automatycznych systemów zabezpieczeń maszyn i urządzeń pod kątem ochrony zdrowia i życia oraz mienia.

Naszą specjalnością są systemy SAFETY pracujące w warunkach zewnętrznych w zakresie temperatur od -20° do 45°. Chronione urządzenia są dodatkowo monitorowane w czasie rzeczywistym poprzez moduły dostępowe do internetu. Do zabezpieczeń stosujemy sprzęt renomowanych firm takich jak Sick, Leutze, Allen Bradley, Siemens i innych.

Dodatkowym zabezpieczeniem jest odpowiedni dobór źródeł światła, których jesteśmy producentem, w celu eliminacji efektów stroboskopowych wirujących części maszyn.